BN Thermal Hotel Mersin

Detaylar

Otelimiz Mersin’e 17km mesafede Toros eteklerinde 110 donum arazi üzerinde kurulmuştur ve 19 Mayıs 2021 yılında açılmıştır.

Ayrıca civarımızda 350 donum arazi üzerinde tarım yapmaktayız ve uzum, zeytin, zeytinyağı, limon, nar, turunçgiller gibi ürünlerimizi siz misafirlerimize servis etmekteyiz.

Otelimiz, 246 oda ve 3 Villa'dan oluşmaktadır. Çeşitli oda tiplerimiz mevcuttur.

Villalarımız 240 m2 olup  4 yatak odası ve 2 salonu, bahçelerinde havuzları, içinde termal havuzu, saunası, masaj odası vardır.

Termal suyumuz direk kaynağından herhangi bir isleme tabi tutulmadan havuzlarımıza gelmektedir.

38 ve 41 C dir, 6268mg/lt mineral değeri ile özellikle Afyon termal suyunun 3 kati mineral zenginidir. Ayrıca içilebilir termal olduğu için İçme Kürleri yapılmaktadır.

11.500 m2 SPA alanımız Türkiye'nin en büyüğüdür. Özel VIP salonlarımız da masaj odası, hamamı, saunası, termal havuzu bulunmaktadır.

Dört Balili masözümüz, çok çeşitli masaj programları uygulamaktadır. Ayrıca estetisyen ve kuaförümüz servis vermektedir.

Otelimizde çeşitli ebatlarda 35 havuz bulunmaktadır. 6000 m2 Aqua Parkımız Mersin’in en büyük parkıdır.

Otelimiz HB hizmet vermektedir. Ödüllü Chef’imiz Fikret Özdemir çok başarılı büfe ve menüler hazırlamaktadır.

Termal

Aileler İçin Karma Termal Havuzlar

Tesisimizde 23 adedi termal havuz olmak üzere toplam 35 adet açık ve kapalı havuz hem eğlenmeniz hem dinlenmeniz hem de sağlığınıza hizmet etmek için düzenlenmiştir. Kadınlara, erkeklere ve ailelere özel kullanıma sunulmuş bölümlerimizde; özgürce keyfini çıkarabilmeniz için hazırlanmış, uzmanlarımız tarafından uygulanan bakım kürlerinden ve terapi masajlarından faydalanabilirsiniz.,

Kadınlara Özel Termal Havuzlar

Kadınlara özel hazırlanmış termal bölümlerimizde özel kullanımlı jakuziler ve termal kürler ile ruhunuza huzur, bedeninize sağlık katacaksınız.

Erkeklere Özel Termal Havuzlar

Erkekler için hazırlanmış termal bölümlerimizde özel kullanımlı jakuziler, termal kürler ve termal havuzlar bulunmaktadır.

Spa & Wellness

Biz, bedensel ve ruhsal iyiliğin birbiriyle doğrudan ilgili olduğunu düşünüyoruz. SPA & Wellness uygulamalarımızı da bu doğrultuda sunuyoruz. Uygulamalarımızı ihtiyaçlarınıza göre, kişiye özel olarak hazırlıyoruz. İyi hissetmeye daha ilk andan başlamanız için özel bir mimari yaklaşımla tasarlanan SPA & Wellness mekânlarımız ve fitness salonlarımız uzman kadrosuyla hizmetinizde.

SPA & Wellness Uygulamalarımız

Türk Hamamı Buhar Banyosu Sauna Kar Çeşmesi Macera Duşu Kneipp Havuzu Masajlar ve Vücut Bakımları Anti-Aging Uygulamaları Cilt Bakımı Uygulamaları Pilates Fitness Baby SPA

Tadı Damağınızda Kalacak Lezzetler

Sizleri, Türk mutfağından Dünya mutfağına uzanan enfes lezzetlerle donatılmış eşsiz masalar, özenle hazırlanmış sunumlar ve yeni keşfedeceğiniz tatlarla unutulmaz bir lezzet şölenine davet ediyoruz.

Toplantı & Etkinlik

Toplantı

Toplantı, seminer gibi organizasyonlarınız için konforlu ve yüksek teknolojik donanımlı toplantı salonları ve özel davetleriniz için VIP salonuyla BN Hotel Thermal & SPA, misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanıza yardımcı olmak için hizmetinizde.

Etkinlik

Hayalinizdeki düğün, davet ve organizasyonlarınızı kusursuz hizmet ve lezzet kalitemizle yaşayabilirsiniz.

Dahil Olanlar/Dahil Olmayanlar

İlginizi Çekebilir

İncelemeler

Henüz yorum yok
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  • Konum
  • İmkanlar
  • Hizmetler
  • Fiyat
  • Konaklama

Rezervasyon

BN Thermal Hotel Mersin

Login

Adres

Akasya AVM Kule A No:32/217 Acıbadem/İstanbul 34660 TÜRKİYE

Telefon

+90 216 411 89 89

E-Posta