Peerless Villas Hotel

Detaylar

Peerless yani Eşsiz!

Peerless Resort Hotel, Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Stadyumu’na yürüme mesafesinde olup Trabzon’un eşsiz doğasını, tarihi güzelliklerini görebilmenizde ulaşım sorunu çekmeyeceğiniz, evinizdeki huzuru ve rahatlığı bulabileceğiniz ferah bir mekan sunuyor..

Hakkımızda

Peerless yani eşsiz…
Başka hiçbir kelime bizi tek başına bu kadar iyi tanımlayamazdı…!

Eşsiz …
Peerless Villas Hotel Şenol Güneş Kompleksi Medical Park Stadyumu’na yürüme mesafesinde olup Trabzon’un eşsiz doğa ve tarihigüzellikleri görebilmenizde ulaşım sorunu çekmeyeceğiniz bir konumda yer alır.

Eşsiz…
Farklı ve kendine özgü mimarisini otele girdiğiniz anda hissettiren Peerless VillasHotel Keyifli tarzı ile uluslararası dokunuşlar içermektedir.

Eşsiz …
Mutfak duyularınızı şaşırtacak ve baştan çıkaracak inanılmaz lezzetlerle dolu geleneksel lezzetleri tatma imkanı sağlar.

Eşsiz….
Tüm isteklerinize derhal çözüm üretmeyi amaçlayan hizmet anlayışına sahip profesyonel bir ekibe sahiptir.

Hizmetlerimiz

Karadeniz denilince akla gelen ilk yerlerden biri olan Trabzon, kültürel varlıkları, eşsiz doğal zenginlikleri ve tarihi dokusu ile ülkemizin görülmeye değer şehirlerinden biri. Bu güzide şehrin merkezi ise kenti keşfetmek için harika bir başlangıç noktası. Trabzon Merkez, görülmesi gereken birçok tarihi yapıya ve doğal güzelliğe ev sahipliği yapıyor. Trabzon Merkez'e geldiğiniz zaman gezip görmeniz gereken tüm noktaları sizler için sıraladık.

Trabzon Kalesi: Şehir merkezinin en eski yapısı olan Trabzon Kalesi, Trabzon Merkez'de görmeniz gereken ilk yer. Günümüze kadar korunarak gelmeyi başaran kale ve surların tarihi Roma dönemine dek uzanıyor. Deniz kenarından şehrin arka tepelerine kadar uzanan Trabzon Kalesi, Trabzon Merkez'in kesinlikle görülmeye değer yapılarından biri.

Kızlar Manastırı: Yakın bir zamana kadar turizm açısından hiçbir önemi yoktu Kızlar Manastırı'nın. Ancak belediye bu eşsiz yapıya daha fazla haksızlık etmenin yersiz olduğunu düşünmüş olacak ki, yeniden onarıp turizme kazandırmış Kızlar Manastırı'nı. Trabzon Merkez'de, Trabzon Boztepe'de yer alan Kızlar Manastırı, şehrin en görkemli tarihi kalıntılarından biri olma özelliği taşıyor.

Gülbahar Hatun Camii: Muazzam mimarisi ve köklü geçmişi ile dikkat çeken Gülbahar Hatun Camii, Trabzon Merkez'de yer alan pek çok turistin ziyaret noktasından biri. Günümüzde sağlamlığı ile büyük bir ilgiye maruz kalan Gülbahar Hatun Camii, yapıldığı dönemde büyük bir külliye topluluğunun parçalarından biriymiş. Trabzon Merkez'de yer alan Gülbahar Hatun Camii, kesinlikle gezilecek yerler listenizde yer almalı.

Müzeler: Trabzon Merkez'de ziyaret etmenizi önerebileceğimiz pek çok müze yer alıyor. Özellikle 1260'lı yıllarda bir manastır kilise olan ve 1964'de ziyarete açılan Trabzon Ayasofya Müzesi, Trabzon'un en güzel evlerinden biri olan Trabzon Atatürk Köşkü ve adeta bir harikalar diyarı niteliğinde olan Trabzon Müzesi kesinlikle görülmeye değer müzeler arasında bulunuyor.

Parklar ve Yürüyüş Alanları: Yeşilliği ve uçsuz bucaksız sahilleri ile göz dolduran Trabzon Merkez, bol bol yürüyüş ve piknik yapabileceğiniz, doğanın tadını çıkarabileceğiniz parklara ve yürüyüş alanlarına ev sahipliği yapıyor. Atapark, Trabzon Meydan Parkı, Zağnos Vadisi, Trabzon Boztepe, Beşirli Sahili ve Ganita Sahili, Trabzon Merkez'de bol bol huzurlu vakit geçirebileceğiniz yerler.

Alışveriş Mekanları: Tarihi çarşıları ve hareketli caddeleri ile Trabzon Merkez, bu anlamda şehrin nabzını tutuyor adeta. Trabzon Merkez'e yolunuz düştüğünde, özellikle Kadınlar Pazarı'nı, Trabzon Kemeraltı Çarşısı'nı ve Uzun Sokak'ı ziyaret etmeyi sakın ihmal etmeyin.

Dahil Olanlar/Dahil Olmayanlar

İlginizi Çekebilir

İncelemeler

Henüz yorum yok
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  • Konum
  • İmkanlar
  • Hizmetler
  • Fiyat
  • Konaklama

Rezervasyon

Peerless Villas Hotel

Login

Adres

Akasya AVM Kule A No:32/217 Acıbadem/İstanbul 34660 TÜRKİYE

Telefon

+90 216 411 89 89

E-Posta